DZIEŃ OTWARTY – PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK „NASZE BAMBINO”

d otwarty117 lutego 2018r. w Przedszkolu oraz Żłobku "Nasze Bambino" w Wyszkowie odbył się  Dzień Otwarty. Na zaproszenie odpowiedziało wiele zainteresowanych rodziców wraz ze swoimi dziećmi. Personel specjalnie na tą okazję przygotował wiele atrakcji, wśród których każdy gość mógł znaleźć coś interesującego.

Zabawki też się przygotowywały. Miś pilnował porządku. Lalki siedziały prosto, żeby lepiej widzieć, samochody ustawiały się odpowiednio, aby łatwiej trafić do dziecięcych rączek. A klocki?  Z klockami był kłopot. Z podekscytowania co rusz któryś wyskakiwał z pojemnika:) Oprócz wielu zabawek  na dzieci czekały również: zabawy z animatorem, kącik plastyczny, malowanie buziek, kącik fryzjerski oraz kącik kulinarny.

W trakcie, gdy dzieci pochłonięte były zabawą i ciekawymi zajęciami, rodzice mieli możliwość porozmawiania z Kadrą oraz Dyrekcją o ofercie, programie dydaktyczno-wychowawczym, strukturze organizacyjnej oraz innych interesujących aspektach funkcjonowania placówek.  Nie mogło również zabraknąć maskotki- lalki Zuzi, która zawsze jest nieodłącznym towarzyszem podczas ważnych wydarzeń. Było głośno, radośnie i kolorowo. Na pożegnanie każdy maluszek otrzymał na pamiątkę spotkania balonik oraz słodką niespodziankę. Dla wszystkich przybyłych gości był to niewątpliwie mile spędzony czas.