Dzień Kobiet w grupie: Biedronek, Żuczków, Pszczółek, Mrówek ,Wiewiórek i Rybek

d kobie2tW przedszkolu Nasze Bambino nie zapomniano o Dniu Kobiet. Wszystkie panie i dziewczynki świętowały. Mali mężczyźni przygotowali niespodzianki dla swoich koleżanek z grupy. Chłopcy z grupy  z uśmiechem na twarzy wręczali wiosenne tulipany, dżentelmeni wykonali barwne laurki z motywem kwiatów i szarmancko obdarowali nimi swoje koleżanki. Przez cały dzień chłopcy starali się być mili i uprzejmi dla dziewczynek. Jeśli jednak wydarzyło się coś niemiłego, to szybciutko przepraszali za niewielkie złośliwości. Do pań uśmiechali się promiennie i starali się nie psocić. Przyrzekli, że tacy sami będą dla sowim mam, sióstr i babć, że je serdecznie uściskają. Niektórzy przygotowali w przedszkolu laurki, a leniuszki obiecały, że zrobią je w domu i wręczą z życzeniami oraz wszystkie panie.