Pasowanie na przedszkolaka - Biedronki

pasowanieDzień 16 Listopada 2016 r. pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z Przedszkola Nasze Bambino i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice 3 letnich "Biedronek” oraz pan dyrektor. Dzieci  zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki  i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać cioć i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pan dyrektor Dariusz Glinka dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania. Po uroczystym pasowaniu wszystkie dzieci  wraz z rodzicami udali się  na słodki poczęstunek. Wszystkim podobała się zabawa, chociaż w niejednym oku mam pojawiły się łzy wzruszenia.